جلسه هماهنگی شروع ساخت ایستگاه اورژانس 115

اسفند 9, 1399
241 بازدید

جلسه هماهنگی شروع ساخت ایستگاه اورژانس 115 با حضور جناب آقای دکتر راستین مدیریت محترم  اورژانس استان اصفهان ، مهندس ملاکبیری شهردار و ریاست محترم و اعضاء گرانقدر شورای اسلامی شهر و با حضور ارزشمند مجمع خیرین ساخت ایستگاه ۱۱۵ شهر چمگردان برگزار شد درابتدای این جلسه مهندس ملاکبیری ایام ماه رجب و فرارسیدن ولادت […]

جلسه هماهنگی شروع ساخت ایستگاه اورژانس 115 با حضور جناب آقای دکتر راستین مدیریت محترم  اورژانس استان اصفهان ، مهندس ملاکبیری شهردار و ریاست محترم و اعضاء گرانقدر شورای اسلامی شهر و با حضور ارزشمند مجمع خیرین ساخت ایستگاه ۱۱۵ شهر چمگردان برگزار شد

درابتدای این جلسه مهندس ملاکبیری ایام ماه رجب و فرارسیدن ولادت باسعادت حضرت علی(ع) وروز پدر را تبریک گفت و  با عرض خیرمقدم به جناب آقای دکتر راستین که  وقت گذاشتند و جهت حضور در جلسه و مراسم کلنگ زنی این پروژه  به شهر چمگردان آمدند تشکر کرد.
شهردار چمگردان درادامه گفت: با توجه به درخواستهای مردمی و بحث اولویت جان مردم  در موارد اضطراری با هماهنگی ها و نشستهای مختلف با مدیریت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان وجناب آقای دکتر راستین مدیر مرکز فوریتهای پزشکی استان  ، موفق به اخذ مجوز تاسیس ایستگاه اورژانس 115 در شهر چمگردان شدیم .
وی خاطرنشان کرد:با مصوبه شورای محترم اسلامی شهر زمین برای ایستگاه مشخص و نقشه ومشخصات آن هم توسط دانشگاه علوم پزشکی تهیه شده  که به مناسبت  ۱۳ رجب و ولادت  با عظمت مولی الموحدین امیرالمومنین علی علیه السلام  ،،امروز کلنگ این مجموعه به زمین زده خواهد شد.
مهندس ملاکبیری به ضرورت همت خیرین در این امر مهم  تاکید کرد ویاد آور شد : به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر زمین مناسب ومواد نیاز تامین وهمچنین پروانه ساختمانی نیز بزودی صادر خواهد شدو  خیرین شهر تا آخر خردادماه سال آینده تلاش کنندتا  ساخت این پروژه به اتمام برسد وتحویل فوریتهای پزشکی استان  داده شود .

مدیر فوریتهای پزشکی استان دراین نشست نیز ضمن عرض سلام وتبریک فرارسیدن ولادت حضرت علی (ع) گفت: خداراشاکریم که ما رادرمسیری قرارداده است که بتوانیم به مردم خدمت کنیم  و طبق آیات و روایات دعای خیر بیماران برای ما ارزشمند خواهد بود.
دکتر راستین درادامه گزارشی از فعالیت های مرکز فوریتهای پزشکی استان ارائه وبا اعلام وجود بیش از. ۱۵۰ پایگاه و ایستگاه شهری و بین جاده ای اورژانس با حدود ۴۰۰۰  تماس روزانه و درخواست خدمات توسط مردم شریف استان زحمات  شبانه روزی حدود ۱۰۰۰ نفر پرسنل فوریتهای پزشکی را که کاملا رایگان است ستودنی دانست    وافزود:با توجه به وجود ویروس کرونا درجامعه ،رعایت مسائل بهداشتی یکی از اولویتهایی است که باید مد نظر قرار دهیم تا بتوانیم با همکاری یکدیگر از شر این ویروس رهایی یابیم.
مدیر فوریتهای پزشکی همچنین از همت  شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر وخیرین در ساخت این ایستگاه تشکر کرد وگفت: هزینه کردن دراین امر کار خداپسندانه ای خواهد بود که اجر وپاداش اخروی نزد پروردگار متعال دارد. و انتظار داریم دست مارا در نجات لحظه ای انسانها بگیرید
درادامه این جلسه ریاست واعضای شورای اسلامی و تنی چند از خیرین نیز ضمن تشکر از حضور دکتر غفور راستین مدیر فوریتهای پزشکی استان  در جهت صدور اخذ مجوز این ایستگاه  و همچنین تلاش های پیگیر شهردار چمگردان صمیمانه از طرف خود وهمه شهروندان تقدیر وتشکر نمودند.  
درپایان حاضرین در محل احداث این مجموعه حضوریافتند وکلنگ احداث ساختمات ایستگاه 115 را با گرامیداشت یاد و خاطره سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی و شهدای شهرمان بر زمین زدند
تا با کمک مردم شریف شهر در حداقل زمان ممکن ساختمان ایستگاه ۱۱۵  احداث  و برای خدمات دهی  تحویل گردد